Дан отворених врата у Научно-технолошком парку Београд

Научно-технолошки парк Београд позива представнике научно-истраживачке заједнице на Дан отворених врата који ће се одржавати сваког последњег уторка у месецу.

Нова активност Научно-технолошког парка је намењена научницима и истраживачима са факултета и института који су заинтересовани за комерцијализацију резултата истраживања и којима је потребна подршка.

Имаћете прилику да добијете савете и препоруке у области пословног развоја и заштите интелектуалне својине на индивидуалним консултацијама.

Саветовање у области комерцијализације иновација и заштите интелектуалне својине се спроводи у оквиру услуга подршке научно-истраживачкој заједници, кроз активности чија је реализација подржана од стране пројекта "Технопарк Србија 2 – Подстицање извоза кроз развој технолошких паркова", уз подршку Владе Швајцарске и у сарадњи са Швајцарским институтом за интелектуалну својину.

Саветовања ће се реализовати у Научно-технолошком парку Београд почевши од 26. марта, у периоду од 10 до 16 часова.

Уколико буде било потребе, састанци се могу одржати и online, а број термина биће попуњаван сукцесивно.

Свој термин можете заказати путем линка.

Више информација о активностима Научно-технолошког парка Београд можете пронаћи на сајту: https://www.ntpark.rs/