Dan otvorenih vrata u Naučno-tehnološkom parku Beograd

Naučno-tehnološki park Beograd poziva predstavnike naučno-istraživačke zajednice na Dan otvorenih vrata koji će se održavati svakog poslednjeg utorka u mesecu.

Nova aktivnost Naučno-tehnološkog parka je namenjena naučnicima i istraživačima sa fakulteta i instituta koji su zainteresovani za komercijalizaciju rezultata istraživanja i kojima je potrebna podrška.

Imaćete priliku da dobijete savete i preporuke u oblasti poslovnog razvoja i zaštite intelektualne svojine na individualnim konsultacijama.

Savetovanje u oblasti komercijalizacije inovacija i zaštite intelektualne svojine se sprovodi u okviru usluga podrške naučno-istraživačkoj zajednici, kroz aktivnosti čija je realizacija podržana od strane projekta "Tehnopark Srbija 2 – Podsticanje izvoza kroz razvoj tehnoloških parkova", uz podršku Vlade Švajcarske i u saradnji sa Švajcarskim institutom za intelektualnu svojinu.

Savetovanja će se realizovati u Naučno-tehnološkom parku Beograd počevši od 26. marta, u periodu od 10 do 16 časova.

Ukoliko bude bilo potrebe, sastanci se mogu održati i online, a broj termina biće popunjavan sukcesivno.

Svoj termin možete zakazati putem linka.

Više informacija o aktivnostima Naučno-tehnološkog parka Beograd možete pronaći na sajtu: https://www.ntpark.rs/