Научностручни скуп Информатика 2018, 15.05.2018.

Друштво за информатику Србије организује Научностручни скуп Информатика 2018. „Нови трендови у развоју информационих система“ у уторак, 15.05.2018. у 11 сати на Грађевинском факултету у Београду, Булевар Краља Александра 73, Велика сала.

П р о г р а м:

Регистрација учесника  од 10:30 до 11:00 у холу испред Велике сале

11:00  Отварање скупа

1. Доцент. др  Огњен Пантелић, Факултет организационих наука: „ЕРП у облаку“

2. Доцент др Жарко Станисављевић, Електротехнички факултет: „Савремени трендови у области сигурности и заштите података“

3. Доцент др Ђорђе Кривокапић,  ФОН: „Утицај ГДПР-а на информатичке делатности и софтверско инжењерство“

4. Срећко Миодраговић, ComTrade: „ICO (initial coin offering) – иницијална понуда coina/tokena

5. Петар Богојевић и Вукашин Влаховић, САГА: „Локацијски сервиси у служби маркетинга и продаје”

Учешће на скупу ИНФОРМАТИКА 2018. помоћиће Вам  да:
-    квалитетно користите ЕРП у “облаку“,
-    ефикасно заштитите своје податке,
-    припремите се за примену Уредбе ГДПР,
-    добијете најновије вести о блокчеину и понуди цоина/токена
-    упознате локацијске сервисе
-    разговарате са еминентним ИТ експертима...

Због ограниченог броја места, долазак са назнаком “ИНФОРМАТИКА 2018“  најавите на:
office@dis.org.rs

Чланарина за ДИС износи 1.000,00 и уплаћује се на 160-17805-11 или у готовом, на скупу.

За студенте, ученике, наставнике, чланове и колективне чланове ДИС улаз је бесплатан.
Након скупа, око 13 сати, одржаће се скупштина Друштва за информатику Србије.

Никола Марковић,
председник Друштва за информатику Србије