Позив на Национални Еразмус+ информативни дан о могућностима за високо образовање, 02.11.2017.

У оквиру Еразмус+ недеље, коју Фондација Темпус организује у периоду од 30. октобра до 03. новембра, биће одржан Национални информативни дан о могућностима за високо образовање у оквиру Еразмус+ програма.

Информативни дан ће бити одржан у четвртак 02. новембра 2017. са почетком у 12 часова у згради Ректората Универзитета у Београду.

Посебна пажња биће посвећена новим могућностима за учешће у пројектима стратешких партнерстава у којима ће од конкурсног рока за 2018. годину наше  високошколске установе први пут моћи да учествују у улози координатора, док ће се пријаве за ове пројекте подносити директно Фондацији Темпус.

Циљ скупа је да учесници:

- добију информације о деловима програма Еразмус+ програма посвећеним високом  образовању и сазнају какве могућности су отворене за високошколске установе из Србије;
- сазнају више о предстојећим роковима за подношење предлога пројеката у оквиру Кључне активности 1 и кључне активности 2 Еразмус+ програма, као и Жан Моне потпрограму.

Регистрациони формулар

Молимо Вас да регистрациони формулар попуните најкасније до 17. октобра 2017. године у 23:59.