Отворен конкурс за размену студената са Универзитетом у Хелсинкију у оквиру програма Еразмус+ КА1

Обавештавамо Вас да је, на основу потписаног међународног споразума између Универзитета у Београду и Универзитета у Хелсинкију, отворен конкурс за размену студената у оквиру Еразмус+ КА1 програма.

Конкурс за студенте Универзитета у Београду који желе да оду на размену на Универзитет у Хелсинкију је отворен од 24. августа 2017 у 16h до 20. септембра 2017. године у 14h. Студентима Математичког факултета скрећемо пажњу да је конкурс отворен за област Математика (шифра 054) за ниво основних и мастер студија.

Услови конкурса, број мобилности и информације о неопходној документацији за пријаву могу се наћи на Mobion платформи www.mobion.bg.ac.rs.

Молимо студенте Математичког факултета који намеравају да конкуришу за размену да се јаве мејлом кооординаторима за међународну сарадњу Математичког факултета, Драгани Илић (dilic@matf.bg.ac.rs) и Зорици Станимировић (zoricast@matf.bg.ac.rs).