Konkurs UB za dodelu nagrada za najbolji naučnoistraživački i stručni rad studenata u 2017. godini

Univerzitet u Beogradu svake godine nagrađuje po jedan najbolji naučno- istraživački i stručni rad studenata iz svake grupacije fakulteta, izrađen u prethodnoj kalendarskoj godini. Na sednici Senata 17. januara 2018, doneta je odluka o raspisivanju konkursa za dodelu nagrada za najbolji naučnoistraživački i stručni rad studenata za 2017. godinu.

Tekst konkursa

Pravilnik o nagrađivanju studenata može se naći na strani

Rok za prijavu radova je je utvrđen Konkursom (15. mart 2018.), a rok za dostavljanje prijavljenih radova je 30. mart 2018. Napominjemo da su rokovi izmenjeni na sednici Senata u odnosu na rokove iz Pravilnika.

Pismeni, diplomski, seminarski i drugi studentski radovi koji predstavljaju nastavnu obavezu, ne mogu se podnositi na konkurs. Nagrađeni radovi se štampaju u posebnom zborniku, čiji je urednik prorektor za nauku i objavljuju se na internet stranici Univerziteta.

Molimo zainteresovane studente da radove, u štampanoj i elektronskoj verziji, pošalju prof. dr Zorici Stanimirović (zoricast[at]matf.bg.ac.rs) najkasnije do 10. marta 2017.

Eventualna pitanja u vezi sa konkursom mogu se poslati na zoricast[at]matf.bg.ac.rs