Najava novih konkursa za razmenu studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erazmus+ KA1

Obaveštavamo Vas da će 1. februara biti otvoreni novi Erazmus+ KA1 konkursi za razmenu studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja sa više univerziteta iz Nemačke, Austrije, Slovenije i Hrvatske.

Konkursi se odnose se na boravak na nekom od univerziteta-partnera
počevši od:

- oktobra 2018. do 28. februara 2019. za studente
- od juna 2018. do 31. januara 2019. za profesore i nenastavno osoblje.

Po otvaranju konkursa, neophodna dokumentacija i uslovi konkursa biće dostupni na platformi MOBION http://mobion.bg.ac.rs, u delu Otvoreni pozivi.

Detaljnije informacije i uputstva kolega iz Rektorata u vezi sa najavom ovih konkursa može se preuzeti OVDE.

Studenti koji nameravaju da konkurišu za razmenu trebalo bi da se jave mail-om koordinatorima za međunarodnu saradnju Matematičkog fakulteta, Dragani Ilić (dilic[at]matf.bg.ac.rs) i Zorici Stanimirović (zoricast[at]matf.bg.ac.rs). Kolege iz redova nastavnog i nenastavnog osoblja, koje su zainteresovane za neki od konkursa, mogu se takođe obratiti koordinatorima za pomoć i pitanja u vezi sa prijavom.