Otvoren konkurs za razmenu studenata sa Univerzitetom u Helsinkiju u okviru programa Erazmus+ KA1

Obaveštavamo Vas da je, na osnovu potpisanog međunarodnog sporazuma između Univerziteta u Beogradu i Univerziteta u Helsinkiju, otvoren konkurs za razmenu studenata u okviru Erazmus+ KA1 programa.

Konkurs za studente Univerziteta u Beogradu koji žele da odu na razmenu na Univerzitet u Helsinkiju je otvoren od 24. avgusta 2017 u 16h do 20. septembra 2017. godine u 14h. Studentima Matematičkog fakulteta skrećemo pažnju da je konkurs otvoren za oblast Matematika (šifra 054) za nivo osnovnih i master studija.

Uslovi konkursa, broj mobilnosti i informacije o neophodnoj dokumentaciji za prijavu mogu se naći na Mobion platformi www.mobion.bg.ac.rs.

Molimo studente Matematičkog fakulteta koji nameravaju da konkurišu za razmenu da se jave mejlom kooordinatorima za međunarodnu saradnju Matematičkog fakulteta, Dragani Ilić (dilic@matf.bg.ac.rs) i Zorici Stanimirović (zoricast@matf.bg.ac.rs).