Seminar o stipendiranim osnovnim, master i doktorskim studijama u Rusiji i Ukrajini, 10. jun 2011.

Države Rusija i Ukrajina su pokrenule projekat u kojem finansijski podržavaju univerzitete i učestvuju sa 75% troškova za strane studente. Dostupno je više od 300 smerova na najčuvenijim državnim univerzitetima, uz plaćanje samo 25% troškova nastave i smeštaja.

Postoji mogućnost studiranja na više jezika (ruski, ukrajinski, engleski).

Egida International, Centar za studentski i edukativni turizam poziva Vas i Vaše studente da prisustvujete seminaru na temu: STIPENDIRANE STUDIJE U RUSIJI I UKRAJINI (osnovne, master i doktorske studije)

Studenti će saznati i o mogućnosti da godinu dana pre početka studija pohađaju pripremnu godinu, nastavu ruskog ili ukrajinskog jezika na univerzitetu na kojem će nastaviti odabrane studije.

Seminar će održati:

• predstavnici Asocijacije ukrajinskih i ruskih univerziteta
  • profesori sa sledećih fakulteta: Moskovski državni univerzitet - Lomonosov, Ukrajinski nacionalni avijatičarski univerzitet, Ruski državni medicinski fakultet

Datum: 10. jun 2011. u 14.00h
Ruski Dom, Kraljice Natalije 33, Beograd

Organizator seminara i predstavnik univerziteta u Srbiji:
Egida International, Centar za studentski i edukativni turizam